Strony w moim albumie Project Life | Anna Komenda

Witajcie. Z tej strony Ania z porcją inpiracji. Dzisiaj mam dla Was coś mniej typowego jak na mnie - kilka stron z mojego albumu Project Life. Prowadzę go od kilku lat, ale rzadko się nim dzielę w sieci. Dzisiaj będzie więc wyjątek :) Od razu wyda się też, jak bardzo jestem opóźniona w tworzeniu stron bo chcę Wam pokazać kilka stron z maja.Moje albumy to misz masz kartk, papierów i dodatków. Nie tworzę w jednym stylu, bo tak długi projekt zwyczajnie by mi się znudził. Mój tegoroczny album nie jest również podzielony na tygodnie. Często miewam problem z wypełnieniem całych dwóch stron zdjęciami z jednego tygodnia. Inne tygodnie z kolei obfitują w jakąś sesję czy wyjazd i zdjęcia zajmują więcej miejsca. Zdecydowałam więc, że będę szeregować swoje zdjęcia miesiącami, umieszczając je w albumie z porządku chronologocznym, ale bez podziału na tygodnie. Jeśli zależy mi, żebyb jakieś konkretne zdjęcie czy wydarzenie umiejscowić w czasie - po prostu przybijam date datownikiem.

Na trzech powyższych stronach użyłam najrózniejszych produktów ze Studio Forty. Poczynając od stempli, przez naklejki transparentne, na kartach kończąc.


Tutaj stworzyłam tytuł wykorzystując stemple Alfabet.Tutaj i tutaj użyłam kart z serii "Watercolors cards".
W różnych miejscach pojawiają się również naklejki transparentne z różnych zestawów.I to by było na tyle dzisiaj. Dziękuję Wam za odwiedziny i widzimy się już niedługo.

Ania


Wykorzystałam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.