Grudzień coraz bliżej

  Cześć! Z tej strony znowu Ewa :) Cały czas, powoli tworzę rozkładówki w moim grudniowniku. Baza jurnalu jest już niemal gotowa - został mi tylko nieco ponad tydzień do przygotowania, a co za tym idzie bez problemu cały notes będzie gotowy jeszcze przed grudniem. Chcielibyście podejrzeć nowe rozkładówki? Zapraszam!


Po pierwsze, staram się nie brać grudniownika tak strasznie poważnie - oczywiście, zapisywanie wspomnień jest fajne, ale wiem, że nie codziennie będę miała czas na przygotowanie całej strony. Zajrzałam do moich starszych albumów i wyszło mi, że najgorsze dołki w wenie miałam właśnie pod koniec drugiego tygodnia. Z tej okazji zmniejszyłam troszkę miejsce na jurnaling, wiedząc że na przykład podczas wigilii będę potrzebowała go mnóstwo :)Pewnie da się to zauważyć, ale na czas świąt moimi ulubionymi dodatkami są te craftowe. Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia dlaczego, ale chyba po prostu nadają cudownego, ciepłego tonu całej kompozycji i świetnie mieszają się z teksturkami. Widzieliście też połączenie craftu i złota? Zdecydowanie polecam, nawet jeśli skupiacie się na innej kolorystyce :)


Jak tam Wasze notesy? W przyszłym tygodniu pokażę Wam moje ostatnie dni w jurnalu, fajnie by było zobaczyć również Wasze :)


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.