Świąteczne wspomnienia | Kaha

 Hej, z tej strony Kaha! 

Za chwilę nadejdzie czas spotkań z najbliższymi, pysznych potraw i obdarowywania się upominkami :) Pewnie większość z nas czeka na te chwile z radością, przystraja dom, wokół rozchodzi się zapach pierniczków i innych przysmaków. Czas jakby nieco przyspiesza bo wciąż mamy poczucie, że jeszcze tyle do zrobienia a tak mało czasu.

A jak dziś do Was przychodzą z wpisem do travelersa, w którym zatrzymuję w kadrze i we wspomnieniach na dłużej właśnie takie grudniowe chwile. Staram się w ciągu tak intensywnego czasu jakim jest grudzień złapać choć chwilę dla siebie i zrobić wpis, dla siebie, do powspominania, do zachowanie na dłużej - lubię wracać do tych chwil i z uśmiechem celebrować to co w pamięci :)

Lubię w swoich wpisach używać kart do journalingu, naklejek przezroczystych i moich ulubionych enamel dotsów. Karty świetnie sprawdzają się jako kieszonki, klapki a także elementy centralne moich wpisów. Zawierają hasła i grafiki, które są bardzo dobrym uzupełnieniem wpisów.


Chciałam stworzyć kieszonkę ale taką przez którą można "zajrzeć" do wnętrza. Na mlecznej foli zrobiłam odbitki stempli białym tuszem co dało efekt zmrożonego szkła i śnieżynek na nim. Bardzo mi się ten efekt spodobał, takiej kieszonki z szybką :) wsunęłam tam taga ze zdjęciem i z miejscem na zapiski po drugiej stronie.

Także jak sami widzicie stemple możecie odbijać nie tylko na papierze ale również na folii czy tkaninie. Próbowaliście już takich sposobów? Jeśli nie to bardzo polecam - efekty mogą wyjść zaskakujące :)

Naklejki na transparentnym tle w moim wpisie jak widzicie są w dość dużej ilości - naklejone na zdjęcia nie "kradną nam tła" a przyklejone na papierze dają efekt warstwowości. A jeszcze jeden ich atut to grubość - a właściwie jej brak - bo są ultra cienkie i nie "pogrubiają" nam całej kompozycji.

Wpisy w travelersie to jedna z moich ulubionych form twórczych i chyba najczęściej przeze mnie wykonywana. Mam nadzieję, że mój wpis stanie się dla Was inspiracją i zechcecie również sięgnąć po taką formę i może stanie się ona Waszą ulubioną ;) W sklepie Studio Forty znajdziecie mnóstwo dodatków i elementów do jego stworzenia a ode mnie łapcie 10% zniżki na cały koszyk na hasło KAHA10 :)

Ściskam!
Kaha


W swojej pracy wykorzystałam:

 

 

 


 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.