December daily// Magda -papierowy.cekin

09:00 0 Comments

 Witajcie w grudniu !

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami inspiracją na Grudniownik czyli wyjątkowy album, który pomieści Nasze zdjęcia i zapiski z tego wyjątkowego miesiąca. 
 Swój grudniownik wykonałam z zestawu SCRAP czyli dodatków do wykonania własnych notesów. W Zestawie znajdziecie papiery i masę dodatków do stworzenia właśnie takiego grudniowniku.Swoje album zrobiłam na kółkach do którego można wpinać dowolną ilość kart i zdjęć. Bazę zrobiłam z kraftowego papieru, który ozdabiałam papierem scrapowym.


W albumie możemy umieścić nie tylko piękne fotografie, ale także notatki, wycinki z gazetek, bilety do koncertów czy inne pamiątki, które chcemy zachować. To doskonały sposób na przechowywanie wszystkich tych drobnych detali, które sprawiają, że nasze wspomnienia są jeszcze bardziej wyjątkowe. W kicie znajdziecie koperty, serwetki, wstążki dzięki którym album nabierze uroku.W albumie użyłam również stempli śnieżynki z zestawu Holiday cheer. Oczywiście nie mogło zabraknąć Naklejek oraz Cyferek że świątecznymi akcentem .Moja propozycja albumu zawiera wiele kreatywnych rozwiązań, takich jak kieszonki na zdjęcia, przegródki na notatki, miejsca na opisy, a nawet mini szejkery. Niech ten album będzie dla Was inspiracja i zachęcam do stworzenia własnych grudniowników, w których zapiszecie najpiękniejsze wspomnienia z grudnia .


Pozdrawiam Magda0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.