Świąteczne tagi na prezenty | AgnieszkaD


Cześć, z tej strony Agnieszka i dziś chcę się z Wami podzielić moim ostatnim DIY świątecznym projektem! Chciałabym Wam opowiedzieć o moich, bardzo prostych i szybkich, własnoręcznie wykonanych świątecznych tagach na prezenty. To świetny sposób, aby nadać swoim upominkom osobisty i wyjątkowy charakter.  Użyłam białego i kraftowego kartonu, karton jest świetnym materiałem, który można łatwo dostosować do własnych pomysłów. Następnie przyszła pora na zabawę kolorami! Użyłam stempli z zestawów FUN&COZY oraz HOLIDAY CHEER i korzystając z delikatnych kolorów tuszów, stworzyłam tło dla moich tagów.  Postanowiłam dodać trochę trójwymiarowości, używając wykrojników wycięłam mniejsze kształty, w kontrastującym kolorze, na które z kolei nakleiłam na świąteczne elementy wycięte z arkuszy do wycinania.  To proste dodatki sprawiły, że całość nabierała życia i elegancji.

Mam nadzieję, że moje świąteczne tagi zainspirują Was do stworzenia własnych ozdób na prezenty. To wspaniała okazja, aby spędzić czas na robieniu czegoś, co przyniesie radość zarówno Wam, jak i osobom obdarowanym. Święta to przecież czas dzielenia się miłością i tworzenia magicznych chwil!


W projektach korzystałam z:

DECEMBER MEMORIES  add-on kit 2023 -Notebook - Zestaw Dodatków do Grudniownika  fun&cozy - stamp set#152 Holiday cheer - stamp set#151 

XMAS STORIES - 01 -duży arkusz z elementami do wycinania/ diecut paper

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.