Grudniownik | AgnieszkaD

Hej! 
Z tej strony Agnieszka i dziś dla was mały update z mojego grudniowego notesu. Od zawsze uwielbiałam ideę grudniownika. Lubię przeglądać stare wpisy i wracać do wspomnień z poprzednich lat. Ale prawda jest taka, że zawsze próbowałam dokumentować absolutnie każdy dzień, a to sprawiało, że czasem traciłam radość z samego tworzenia. Przez to części grudniowników nie ukończyłam :(
W tym roku postanowiłam dać sobie trochę luzu i dokumentować tylko te chwile, które naprawdę chcę zatrzymać w moim notesie. Bez presji, bez spiny, bez konieczności zapełniania każdej strony codziennie. I wiecie co? To działa świetnie!


Nie muszę się martwić, czy coś "wartego uwiecznienia" wydarzyło się danego dnia. Zamiast tego, skupiam się na chwilach, które mnie naprawdę cieszą. I co najważniejsze, nie zniechęcam się, gdy któryś dzień nie jest tak spektakularny, jakbym chciała. To jest naprawdę odczuwalna różnica.


Pierwszy z dzisiejszych wpisów jest o grudniowym spacerze w lesie. Śnieg, świerki i ta magiczna atmosfera! Ach i ostatnio w spacerach towarzyszy nam córka. To są wspaniała okazja do długich rozmów i refleksji. Mega to lubię!


Kolejny wpis jest z magicznego spaceru po Krakowskim Przedmieściu. Kolorowe światełka i świąteczne dekoracje sprawiły, że było to coś naprawdę fajnego.
Przyznaję, że grudzień to dla mnie jeden z trudniejszych miesięcy. Ciemności, presja czasu, oczekiwania innych, przygotowania do Świąt – to nie jest mój ulubiony okres. Teraz, przynajmniej tutaj, kiedy nie odczuwam już presji codziennego notowania, mogę poświęcić czas na zanurzenie się w te miłe dla mnie chwile. To dla mnie swoiste uwolnienie – nie muszę już zapisywać każdego dnia, bo część z nich jest zbyt udana!

Cudownych Świąt Wam życzę!


We wpisach korzystam z idealnego zestawu dodatków do Grudniownika - NOTEBOOK, cudownych stempli DECEMBER DAYS oraz HOLIDAY CHEER, SNUGGLE i niezawodnych MAGIC.

DECEMBER MEMORIES  add-on kit 2023 -Notebook - Zestaw Dodatków do Grudniownika December Days - stamp set#155 Holiday cheer - stamp set#151 
Magic - stamp set #78 Snuggle - stamp set #80


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.