Mini album from Hel | Magda Łuczak Art


Hej hej!
Oto mini album Lovely Hel. Zanim pojadę w tym roku na mój ukochany półwysep, to wypadałoby poczynić choć jeden mini album z zeszłorocznego odpoczynku, prawda?Album jest naprawdę mini, bowiem ma zaledwie 11x11 cm. Powstał na czarnej bazie, dzięki czemu ozdabiając go z łatwością mogłam dodawać czarne elementy, nie rezygnując oczywiście z tych w kolorach pastelowych.Większość ozdób to wycięte elementy z kart do journalingu oraz wycięte stemplowania (Notheworthy, On my desk, Bloom).Są również naklejki z napisami podklejone białym kartonem, aby były sztywniejsze.Wszystkie strony albumu są ponumerowane numerkami z jednej z kart do journalingu z kolekcji Essentials.Ramkę na to klimatyczne zdjęcie z Zatoki zrobiłam z arkusza z bloczka papierów Essentials Notebook Edition.

Do zrobienia takiego albumu nie potrzeba wielu elementów, ale na pewno potrzeba chęci i wyobraźni oraz... wielu enamel dots (które ja osobiście wprost uwielbiam!).


Prosta tylna okładka z ważnym przesłaniem i... mój mini album z najpiękniejszego miejsca na ziemi jest już gotowy!


Mam nadzieję, że natchnęłam Was do zapisania wakacyjnych (i nie tylko!) wspomnień choćby w takiej małej formie, jaką jest mini album.

Uściski!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.