Good days | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka. Dzisiaj chcę Wam przedstawić nowe strony w moim notesie podróżnika, które wypełniłam w ostatnim czasie. Po raz kolejny użyłam kolekcji Essentials, zobaczcie jak fajnie pasuje ona do letnich wpisów!


Na pierwszej stronie umieściłam zdjęcia ze skalistej plaży, która znajduje się w malowniczej zatoce. Spędziliśmy tam kilka godzin, podziwiając otaczającą naturę. Ułożyłam kompozycję z sześciu małych zdjęć, do tego trochę notatek, naklejek i stempli. Zakochałam się w kolorowych tuszach!Kolejna strona to panorama Troguiru, przepięknego chorwackiego miasteczka, które zachwyciło nas swoją architekturą i historią. Wspaniale było spacerować uliczkami tego uroczego miasta i podziwiać zabytkowe budowle. Na tej stronie również wykorzystałam stemple, papiery i dodatki z kolekcji Essentials.Ostatnia strona, którą wypełniłam, to relaks na tarasie. Po intensywnym zwiedzaniu, dobrze jest zrobić sobie chwilę przerwy i odpocząć. Tu sięgnęłam po papier ze starszej kolekcji LAZY DAYS.Mam nadzieję, że moje wpisy zachęcą Was do zachowania wakacyjnych wspomnień w formie notesu podróżnika! To wspaniała pamiątka z podróży, która pozwoli Wam wrócić myślami do najpiękniejszych chwil.


W notesie użyłam:
 Bloom -zestaw stempli do scrapbookingu/  stamp set#166 Notheworthy -zestaw stempli do scrapbookingu/  stamp set#165 To do labels - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#168 
ESSENTIALS -Papiery Notebook -bloczek 18 papierów 10x21 cm /paper set of 18  Notebook size papers ESSENTIALS - JEST CUDOWNIE - naklejki przeźroczyste/ transparent stickers (polskie) ESSENTIALS - WORDS -naklejki kolorowe/  color stickers set (english) 
 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.