My happy place | AgnieszkaDWitajcie, z tej strony Agnieszka i dziś chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami z ubiegłorocznej podróży i zaprezentować Wam nowe strony w moim notesie podróżnika.
Trogir to małe miasteczko położone w Dalmacji, na południu Chorwacji. Znajduje się tam wiele zabytków i urokliwych uliczek, które koniecznie trzeba zobaczyć. Podczas naszego pobytu udało nam się zwiedzić wiele z tych miejsc, a teraz z przyjemnością do nich wracam tworząc strony w albumie.
Nowe strony w moim notesie są pełne stempli i kolorów. Dla kilku pierwszych stron wybrałam kolekcję ESSENTIALS oraz kilka starszych arkuszy stempli. Przy pomocy kolorowych tuszy, mogę jeszcze lepiej oddać atmosferę i piękno tego miejsca.
Mam nadzieję, że moje notatki z podróży do Trogiru zachęcą Was do odwiedzenia tego wspaniałego miasta i poznania jego niepowtarzalnego klimatu. Zachęcam Was także do wypróbowania nowych stempli i kolorowych tuszy w swoich notatkach, które z pewnością pomogą Wam jeszcze lepiej oddać atmosferę i charakter miejsc, które odwiedzacie.

W projekcie korzystałam z:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.