Cudowny dzień | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka, dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moim nowym projektem. Przeglądając moje wakacyjne zdjęcia, natknęłam się na dwa szczególnie bliskie mi kadry, które postanowiłam uwiecznić w formie layoutu.

Zdecydowałam się na użycie bazy w kolorze białym, co w połączeniu ze stemplowanymi kolorowymi tuszami etykietkami dodało mojemu projektowi świeżości i lekkości. Do wykonania projektu wykorzystałam papiery i karty do journalingu oraz dodatki z kolekcji Essentials, które świetnie komponowały się z moimi zdjęciami.


Zdjęcia robiłam włócząc się w październiku po pięknej starówce chorwackiego miast Trogir. Wokół zdjęć oprócz stemplowanych etykiet użyłam również stempli z kwiatami BLOOM oraz ze słowami JEST WSPANIALE, tym razem stemplując je czarnym tuszem. Dodałam również kilka kolorowych naklejek i die-cutsów aby uzupełnić całość.

Projekt ten pozwolił mi na stworzenie pięknej pamiątki z naszych wakacji. Mam nadzieję, że przypadł Wam do gustu i zainspiruje Was do własnych działań. Do zobaczenia w kolejnych postach :)

W projekcie użyłam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.