The best day | Magda Łuczak Art


Hej hej!
Oto mój najnowszy wpis do mojego Art Notebooka (Notatnika Podróżnika). W planach miałam zrobienie wpisu z poprowadzonych przeze mnie ostatnio warsztatów w Krakowie, ale zwyciężyło kolorowe zdjęcie... ramenu. Tak, ramenu. Takiej potrawy. Kolorystycznie idealnie pasowało do elementów z kolekcji Essentials.


Czasem to kolekcja dyktuje warunki, a czasem urzeka mnie zdjęcie i dobieram do niego elementy z różnych kolekcji. A czasem jest i tak, i tak.


Uwielbiam tworzyć nowe elementy dzięki stemplom, kartkom grubego papieru i... nożyczek. W tej pracy znajdziecie wiele takich dodatków: maszyna do pisania i uroczy trójkącik (zestaw stempli Notheworthy) oraz różne napisy (zestaw stempli Jest wspaniale).Najczęściej wpisy do takich notatników są płaskie lub dość płaskie, ale ja uwielbiam tworzyć mnóstwo warstw. Warstwy pod zdjęciem (Essentials - elementy papierowe), warstwy częściowo przykrywające zdjęcie (okrągłe naklejki przezroczyste naklejone na gruby biały papier) i... cała masa warstw obok zdjęcia, na obu stronach.


Elementami, które zawsze jako ostatnie dodaję do swojej pracy są dotsy, naklejki-kształty i charakterystyczne dla moich prac czarne "kamyki".


Warto zapisywać chwile, które z takiego czy innego powodu zapadły nam w pamięć. Albo chcemy, by zapadły. Notes Podróżnika to całkiem dobre miejsce do tego rodzaju wspomnień.

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.