Urodzinowy mini-album | Karolina kARTki

 Cześć!

Dziś witam się z Wami inspiracją w postaci albumu w wersji mini. Pomysł na niego zaświtał mi w głowie gdy tylko dostałam w swoje ręce kolekcję ESSENTIALS - od razu miałam wizję. Uznałam, że będzie to doskonały upominek dla mojego syna, którego urodziny właśnie się zbliżały. Oceńcie sami...Planowałam wypełnić album zdjęciami od pierwszych urodzin do tegorocznych - dziesiątych. Okazało się to nie lada wyzwaniem, bo zawiodły mnie pewne urządzenia i zmuszona byłam, póki co, do pozostawienia (oprócz pierwszej strony) tylko miejsc na fotografie. Być może ostatecznie wypełnimy go tylko najświeższymi wspomnieniami, ale na pewno ciąg dalszy nastąpi ;)Okładkę i karty albumu w rozmiarze 10 x 15 cm przygotowałam z tektury i okleiłam papierami z bloczka  (to takie wygodne kiedy można od razu zabrać się za oklejanie, bez większego mierzenia i docinania). Na wewnętrznej stronie okładki umieściłam prostokątną kopertę (dopasowując do niej jedną z kart journalingowych) z zestawu, a w niej umieściłam kartkę z życzeniami.
Po stworzeniu takiej bazy pozostaje już tylko najprzyjemniejsza część - ozdabianie, a więc zabawa stemplami, dotsami, naklejkami (użyłam zestawu Tabs Mint), kartami do journalingu i wyciętymi elementami.

Zestawy stempli jakie użyłam to: Happiness, Jest Wspaniale i Notheworthy.


Na końcu albumu umieściłam jeszcze małą kopertkę na jakieś miłe słówko czy inną niespodziankę, a jako ozdoby idealnie wpasowały się tu odbitki stempla - koperty.Będzie mi miło jeśli dacie znać  co sądzicie o tym albumie. Pamiętajcie też o oznaczaniu Studio Forty w swoich mediach społecznościowych jeśli stworzycie coś z naszych materiałów.


Pozdrawiam Karolina.
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.