Urodziny! | Katarzyna Kowalicka

 Cześć!

Wiecie jak to jest jak 13ty się na człowieka uprze? No to u mnie dziś tak się działo - wszystko przeciwko mnie się sprzysięgło!

Jednak nie poddałam się i oto jest imprezka! Dokładniej urodziny :) a jeszcze dokładniej 8 urodziny!

Jak urodziny to życzenia, ozdoby i prezenty - no to tutaj nie inaczej jak kolekcja Let's Party staje w drzwiach i mówi "tnij mnie" :D

No to pocięłam i oto co z tego wyszło.


Pop-up card czyli taka trochę inna forma kartki, w której wykorzystałam bardzo wiele wyciętych elementów z kolekcji a także chipboardów. Miejsce znalazły tutaj tez moje ulubione naklejki na transparentnym tle :) Nie zabrakło też wyciętej odbitki stempla - to ten typ kartki, że można dać się ponieść.
Jak urodziny to wiadomo - prezenty :) a podarowane we własnoręcznie ozdobionej torebce to takie plus 100 do doskonałości :) Moją torebkę ozdobiłam papierem z kolekcji, wyciętym napisem i elementami wyciętymi z papieru. Niby niewiele a można uzyskać ciekawy efekt i gwarancję, że takiej torebki nie kupimy w sklepie ;)

I jak już się rozkręciłam to powstał też mini kapelusz imprezowy :) na gumce, z papierów z kolekcji, z pofalowanym rondem i oczywiście piórami! Nie zabrakło tiulu i enamel dots do wykończenia kompozycji - moja 8 latka zachwycona i już zapowiedziała, że zakłada na swoje urodziny (świętowanie zaczyna jutro).

Także ja biegnę przygotowywać imprezę dla mojej 8 latki - ktoś musi balony nadmuchać ;)
A Wam życzę miłego weekendu i bądźcie zdrowi!

Ściskam
Kaha
W swojej pracy użyłam:
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.