Journal Stories | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka, dziś zapraszam Was na moje pierwsze inspiracje z kolekcji JOURNAL STORIES. Jak już zapewne wiecie z instagrama, kolekcja zawiera dwa rodzaje papierów, kilka rodzajów notesów i dodatki w postaci naklejek i chipboardów. A na deser do notesów powstały okładki w trzech pięknych kolorach. Ja wybrałam kolor błękitny.

Jestem fanką różnego rodzaju kanapek, a że od kilku lat staramy się opierać nasz jadłospis na roślinach, to z czasem poznałam wiele ciekawych przepisów na pasty i pasztety roślinne. Przepisy pochodzą z różnych książek i stron internetowych, o niektórych zapominam na kilka miesięcy, innych szukam w wielu miejscach nie mogąc sobie przypomnieć skąd je znam.

I tu z pomocą przychodzi notes "przepiśnik" - zbiorę je w końcu wszystkie razem! Mam w planie stworzyć takie notesy również na zupy, makarony i roślinne burgery, które uwielbiamy.Chciałabym Wam trochę przybliżyć kolekcją JOURNAL STORIES, która jest w zamyśle przeznaczona do notesów podróżniczych, przepiśników i innych, ale świetnie się też sprawdzi w innych projektach.
To co mnie zachwyciło w tej kolekcji i co ją wyróżnia ją od innych, to paleta barw - kolory ziemi, zgaszone i naturalne barwy w połączeniu z powtarzalnością wzorów w różnej kolorystyce. Myślę, że pozwoli to na stworzenie bardzo kilku spójnych notesów. Spójrzcie sami - i to wcale nie są wszystkie wzory dostępne w tej kolekcji (np. piękne paprocie się zagubiły!):


 I jeszcze to, że kolekcja ma mnóstwo elementów do wycinania, lubicie to prawda? Ja uwielbiam, mnie to relaksuje :)

Kolekcja jest uniwersalna i mimo, że nie ma w niej papierów w rozmiarze typowo scrapowym, to w layoutach też świetnie się sprawdza.

Na tło layoutu wybrałam białą bazę, pochlapałam ją ciemną akwarelą i wybrałam papiery w dwóch wiodących kolorach kojarzących się z latem i morzem - żółty i granatowy.

Dodatki to kilka wyciętych elementów i słówek, chipboardy oraz duże etykiety, które wybrałam do journalingu.

Tytuł wycięłam wykrojnikami z granatowej wersji paproci.

Myślę, że ta kolekcja przypadnie do gustu wielu osobom! Miłego tworzenia!

Agnieszka

W projektach korzystałam z:

Journal Stories  - Notebook cover / okładka notesu  - Baby Blue Journal Stories - Notebook sets Journal Stories  -Notebook edition-zestaw 36 papierów 10x21 cm /paper set of 36 

Journal Stories  -Notebook edition-zestaw 36 papierów 10x21 cm /paper set of 36 Check it - color stickers set Homemade - stamp set#123 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.