Weekend w górach | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka i dziś zapraszam Was w Góry Świętokrzyskie. Zrobiliśmy sobie weekendowy wypad właśnie tam i z tej wycieczki powstał mini album.


Zapragnęłam kwadratowego albumu w formie notesu, więc notes podróżnika z kolekcji GAIA przecięłam nożykiem tapicerskim na pół. Mam teraz dwa notesy :) A jeden z nich już wypełniony!Album zrobiłam na bazie kolekcji GAIA, w znacznej części wypełniając go stemplami. Użyłam tu zestawów GO WILD, WORM AND COZY oraz BORDERS oraz mnóstwa naklejek. Papiery stanowią tu tylko dodatek, właściwie korzystałam z pozostałości po innych projektach.

Uwielbiam te małe listki z zestawu GO WILD, tutaj wypełniłam nimi całą stronę.


 Stemple z zestawu BORDERS znajdziecie niemal na każdej stronie, używałam ich do wypełniania tła, szczególnie polubiłam te dwa wzory - maszynowy i krzyżykowe, ale na arkuszu są też inne, równie piękne stemple.
Wiem, że to ogromna ilość zdjęć, ale dla wytrwałych mam jeszcze zajawkę przepięknej zimowej kolekcji. Zrobiłam kilka kartek wykorzystując papiery notesowe i trochę stempli.
W poniższej kartce stworzyłam zimową mozaikę z arkuszy z kwadratami oraz drzwiami, użyłam odrobiny białej farby i stempli z arkusza WINTER MOSAIC.Na poniższych kartkach znajdziecie stemple z zestawu Joy, z przepięknym kaligrafowanym przez naszą Irina Honcharyk napisem. Stemple w części są stemplowane na kartkę, a w części wycięte z białego kartonu.To wszystko na dziś, teraz lećcie do sklepiku bo już od rana dostępna jest nowa, zimowa kolekcja JOYFUL!

W pracach użyłam:


oraz z zimowej kolekcji JOYFUL:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.