Christmas time is coming.... | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Wiem, że za oknem mamy cudną jesień - ciepłą, kolorową i słoneczną - nic tylko korzystać! :)
Ale wiecie też jak to jest jak sobie coś nowego kupimy - chcielibyśmy to od razu wypróbować, założyć, sprawdzić i generalnie cieszyć się tym.
No i właśnie dlatego dzisiaj ja przychodzę do Was z kartkami świątecznymi, w ten ciepły jesienny dzień - no wiecie, nowa kolekcja  JOYFUL więc aż mnie nożyczki swędziały by coś z niej zrobić ;)

A druga sprawa, że zawsze zostawiam robienie kartek świątecznych na ostatnią chwilę i się wkurzam, że mogłam to zrobić wcześniej więc oto są :)

Bardzo lubię wykorzystywać do swoich prac gotowe karty jakie są w kolekcji - w tej kartce pięknie mi się skomponował wianek z napisem z zestawu stempli. Karty są prostokątne lub kwadratowe ale bardzo łatwo z nich zrobić koło jak widać ;) i umieścić na bazie kartkowej w kształcie gwiazdki - wszystko się da :)
Pamiętajcie, że ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Kolejna kartka również z użyciem małej karty (czy te rękawiczki nie są cudowne?) i tła z papieru w gwiazdki - stempel z napisem dopełnił całości.
To takie typowe dla stylu clean and simple, który uwielbiam! Mało elementów ale duży przekaz ;)

Jakby to mogło być bez życzenia wszystkim "Wesołych Świąt" :) No właśnie nie da się bez tego obejść stąd na kolejnej kartce właśnie taki napis z zestawu stempli. Dodatkowo na brzegu jednej z warstw wykorzystałam border z poprzedniej kolekcji GAIA, który wygląda jak przeszycie i  świetnie się komponuje w bardzo wielu pracach.

Lubicie papier kraftowy? Potocznie nazywany szarym choć jak wiemy bliżej mu do brązu niż szarości ;)
Używam go często jako jednej z warstw w swoich pracach - tych razem posłużył mi jako baza do białych śnieżynek. Odbiłam je białym tuszem i jeszcze zanim zdążył wyschnąć posypałam brokatem. Dzięki temu mają delikatny połysk i skrzą się jak płatki śniegu.
Wraz z napisem na okrągłym elemencie obiłam też liście i jagody ostrokrzewu, które podkreśliłam czerwonymi kropelkami.Ostatnia kartka w kształcie koła przypomina bombkę :) Tutaj również oprócz stempli z kolekcji JOYFUL wykorzystałam borderowy stempel z kolekcji GAIA co fajnie uzupełniło całość.
Z jednej gałązki zrobiłam dokoła wieniec co podkreśliło formę kartki. Papiery z elementami czerwieni świetnie się tutaj sprawdziły a pasta śniegowa z brokatem pozwala poczuć klimat zbliżających się powoli Świąt Bożego Narodzenia.


Także ja już trochę kartek mam, będę spokojniejsza, że ze to mam pod kontrolą. Ale sami wiecie - jak jest odpowiednia chwila, papiery, stemple to praca idzie błyskawicznie :)
Ja lubię naszykować sobie podstawowe rzeczy i działać twórczo - kolekcja JOYFUL jest dokładnie w takim klimacie jaki bardzo lubię czyli clean and simple i tutaj wystarczy jeden lub dwa drobiazgi by powstała świetna praca.

A jak Wasze przygotowania do Świąt? Już jest ten czas czy zostawiacie to na później?

Ściskam!
Kaha
W swoich pracach wykorzystałam:
1 komentarz:

  1. Ale wysyp prac ! wszystkie piękne ! Zgadzam się, siła często tkwi w prostocie :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.