Wspomnienie jesiennych spacerów | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Chciałabym Wam dziś pokazać kilka moich wspomnień z letnich i jesiennych spacerów. Nigdy nie byłam miłośnikiem ozdabiania zdjęć, ale na każdego przychodzi pora... albo odkrywa właściwe dodatki. Zachwyciły mnie stemple z kolekcji Gaia i postanowiłam, że z ich pomocą zrobię kilka stron w travelersie. Szczególnie przypadł mi do gustu stempel dziewczynki, który umieściłam na wszystkich stronach.


W tym roku odwiedziliśmy Bory Tucholskie. Wiedzieliście, że to takie piękne miejsce? Zdjęcia do wpisów wydrukowałam w różnych rozmiarach. Są i małe i takie, które zajęły całą stronę. Na tej zajęły akurat centralną część, dzięki czemu resztę mogłam uzupełnić naklejkami i stemplami. Pokolorowany akwarelami stempel dziewczynki idealnie podkreślił piękno leśnej polany, a dzbanek kawy dodał klimatu.


Kolejne zdjęcia dostały oprawę z papieru w kratę. Jest wyrazisty i stanowi świetny kontrast dla zdjęć. Wykorzystałam również arkusz ze wzorem korka. Wśród stempli w kolekcji Gaia znajdują się też napisy, które można razem zestawić w ciekawy, inspirujący tekst. 


Na kolejnych stronach umieściłam kilka małych zdjęć. Oczywiście nie zabrakło stempla z dziewczynką. Prawda, że wspaniale komponuje sie on z różnymi układami zdjęć? Tym razem dodałam również stemple kwiatów, żeby przypominały mi o minionym lecie.

A jak Wasze wspomnienia? Oprawione już? 

Pozdrawiam serdecznie!
Ela


W pracy użyłam:

https://www.shop.studioforty.pl/pl/c/kolekcja-GAIA/112

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Fall-flowers-stamp-set96/913

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Gaia-chipboard-stickers-set-/925

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Warm-cozy-stamp-set103/915

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/GAIA-Notebook-edition-zestaw-12-papierow-10x21-cm-paper-set-of-12/905

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Notes-Podroznika-Journey-Notebook-WHITE-GAIA-edition-/926

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.