Wiosennie z kolekcją Daydream | AgnieszkaD

Cześć! Z tej strony Agnieszka, na dziś przygotowałam trzy wiosenne prace oraz małą niespodziankę do pobrania.
Doczekaliśmy się wreszcie ciepłej i słonecznej wiosny! Za oknem świat się budzi do życia, ale przecież nie tylko za oknem! Wszyscy fani domowej zieleni wypatrują nowych listków, ja uchwyciłam w kadrze nowy liść mojej pięknej monstery i o nim właśnie jest dzisiejszy scrap.


W pracy użyłam papierów z nowej, wiosennej i lekkiej kolekcji DAYDREAM. Za papier bazowy posłużył mi arkusz DAYDREAM - frames / dots. Aby uwydatnić zdjęcia podłożyłam pod nie kilka warstw papierów oraz karty wycięte z arkusza DAYDREAM - diamonds/cards. Zaginając im lekko boki nadaję pracy przestrzenności i lekkości.


Moimi ulubionymi stemplami z tej kolekcji są stemple z ramkami z zestawu stamp set#89. Użyłam ich w pracy, ale znalazły się na niej też nowe stemple z malutkich arkuszy small stamp set #15 i
small stamp set #16 - uwielbiam te słodziaki!
Główną jednak ozdobą scrapa są małe, kolorowe karteczki - rameczki i to one właśnie są niespodzianką dla Was! Jest ich sześć w zestawie, w kolorach idealnie komponujących się z kolekcją DAYDREAM i jeśli macie ochotę ich użyć w swoich pracach, to w dalszej części posta znajdziecie je do pobrania!


Kolejne dwie prace wykonałam na podstawie mapki do bieżącego wyzwania.
Uwielbiam pracę z mapkami, można je np. obracać, odbijać lub pomniejszać - czyli użyć na części pracy. Korzystanie z nich pobudza moją kreatywność, bardzo często ich używam robiąc scrapy. 
Ale dziś chciałam Wam pokazać, jak uniwersalne mogą one być i zrobiłam dwie niescrapowe prace.


Pierwszą z nich jest wpis do mojego rocznego notesu. Roczny - bo planuję zamieszczać tu jedno nasze wspólne zdjęcie na miesiąc. 
Mapki użyłam do stworzenia prawej strony wpisu, nieco ją zmieniając. Użyłam mniejszej ilości pasków papieru, moje zdjęcie zajmuje całą szerokość mapki, a elementy dodatkowe są nieco inaczej rozłożone, ale przecież nie o to chodzi aby dokładnie ją odzwierciedlić.
Oto nasza mapka, klikając w nią przeniesiecie się na stronę z wyzwaniem, gorąco Was zachęcam do udziału!

http://www.studioforty.pl/2019/04/challenge-14-wyzwanie-z-mapka.html
We wpisie oprócz słodkich maluchów (small stamp set #15 i small stamp set #16) użyłam stempli z zestawu Plannerlove oraz plannerowych naklejek.


Kolejną pracą zrobioną do tej samej mapki jest kartka okolicznościowa.Tutaj też nieco zmieniłam układ dając dla odmiany większą ilość pasków, a zdjęcie zastąpiła mi wycięta następlowana ramka z naklejką. Dodałam też kilka dodatkowych następlowanych i wyciętych elementów - kółek z sentencjami i bez :).Na najcierpliwszych czeka tu zapowiedziany wcześniej gratis - karteczki - rameczki możecie je pobrać klikając TEN LINK( printable ma format A5, drukując nie skalujcie do formatu A4)

Mam nadzieję, że udało mi się Was zainspirować i zachęcić do pracy z mapkami oraz do wzięcia udziału w naszym kwietniowym wyzwaniu - nagroda czeka! 

Pozdrawiam Was i życzę Wam cudownych Świąt!
Agnieszka
W pracach użyłam:This moment  -small  stamp set #15  Today  -small  stamp set #16 2 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.