1..2...3... zakładki do książek | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Nie od dziś jest wiadomo, że jestem wielbicielem książek i zakładek do nich. Dziś mam dla Was aż trzy, które wykonałam z pomocą kolekcji Daydream.


Zakładki z jednej kolekcji, ale każda jest inna. Główną rolę oczywiście grają stemple. Uwielbiam te ramki, nadają pracom wesołego charakteru, zwłaszcza jeśli połączyć je z papierami Daydream. Prawda, że mają one prawdziwie wiosenne kolory?


Do ozdobienia zakładek użyłam, oprócz zestawu Daydream, stempli This moment. Napisy idealnie tu pasowały. Świetnie się sprawdzą również w plannerach i travellersach.
Naklejki na białym papierze to kolejny sprytny sposób by zastąpić drukowane napisy. Wystarczy nakleić je na białym papierze, a następnie odbić ramkę. Dzięki temu otrzymujemy szybko ciekawy napis.


Do kompletu przygotowałam również mały notesik, tzw. scrapuszko. Okładkę ozdobiłam stemplami You got this - w tym zestawie znajdziemy zarówno napis, jak i pojedyncze kwiaty. Dzięki temu możemy stworzyć spójną, kwiatową kompozycję.


Środek notesu też postanowiłam upiększyć. Na poszczególnych stronach odbiłam różne stemple a na wewnętrznej stronie okładki przykleiłam naklejki.


A Wy daliście się już zachwycić kolorom i stemplom Daydream?

Pozdawiam!
Ela!


W pracy wykorzystałam:

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/You-got-this-stamp-set90/811
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/DAYDREAM-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/821https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/DAYDREAM-Notebook-edition-zestaw-12-papierow-10x21-cm-/822

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Daydream-stamp-set89/810

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/This-moment-small-stamp-set-15/832

1 komentarz:

  1. Świetne :)
    a w komplecie z notesikiem pomysł na gotowy prezent :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.