Summer | AgnieszkaD


Cześć kochani! Dzisiaj chciałabym się podzielić z Wami moim najnowszym projektem. Wykorzystując nowiutką kolekcję Essentials 2 - Summer, stworzyłam layout z naszej ubiegłorocznej, niezapomnianej podróży do Chorwacji. Na zdjęciu możecie mnie zobaczyć razem z moim mężem, stojących przed słynnym Kamen Brela.


Użyłam białej bazy, ale żeby nadać temu projektowi letni i radosny wygląd, postanowiłam skorzystać z kolorowego papieru w rąby, który bardzo mi się spodobał. Ten papier idealnie pasuje do wakacyjnego nastroju zdjęcia i dodaje mu nieco energii.


W projekcie użyłam również karty do pocket scrapbookingu oraz die cutsów i naklejek 3D, które ożywiły kompozycję. Die cutsy znajdziecie na arkuszu do samodzielnego wycięcia. Bardzo Wam go polecam! Wzory są przepiękne, a wycinanie mega relaksujące :) Ja wybrałam elementy związane z podróżowaniem i wakacjami, takie jak "ogórek", kapelusz, klapki czy kwiaty, aby podkreślić tematykę i atmosferę zdjęcia.


Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem, który dodałam do mojego scrapbookowego layoutu, były stemple. Wybrałam stemple z napisami i sercem, aby dodać nieco tekstury i kontekstu do projektu. Tytuł pracy to naklejki z alfabetów, które znajdziecie w aż pięciu idealnie pasujących do kolekcji kolorach.

A Ty? Gotowa na lato? Jeśli lubisz tworzyć piękne, wakacyjne projekty, to kolekcja Essentials 2 - Summer jest dla Ciebie idealna. Jej kolorowe papiery, stemple i dodatki sprawią, że Twoje wspomnienia będą wyglądały jeszcze bardziej magicznie! Ja jestem zakochana :)

W projekcie korzystałam z:

ESSENTIALS- SUMMER-04-papier do scrapbookingu/ scrapbooking paper (30,5x30,5 cm) SUPER COOL - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#171 ESSENTIALS- SUMMER-07-arkusz z elementami do wycinania/ diecut paper 

ESSENTIALS -ALPHAS- naklejki kolorowe alfabety/ color stickers alphas CHILL OUT-  naklejki kolorowe / color stickers ESSENTIALS-SUMMER- zestaw kart do journalingu(45 szt)/ journaling cards (set of 45) 

ESSENTIALS 2- SUMMER - naklejki wypukłe -kropki/ 3D stickers dots 


        0 komentarze:

        Zostaw komentarz, będzie nam miło.