Albania - a dream entry in TN | Magda Łuczak Art


Witajcie wakacje!
Wreszcie nadszedł ten cudowny czas relaksu, odpoczynku i realizacji marzeń. Nie wszystkie z nich dadzą się spełnić, ale... warto mieć marzenia! 
Ja od niedawna marzę o wyjeździe do Albanii. Wszystko to za sprawą pewnej Edyty z Instagrama. Jej rodzinna podróż kamperem tak mnie zauroczyła, że to państwo stało się dla mnie miejscem wartym zobaczenia. I o tym właśnie jest mój wpis do Art Notebooka (moja wersja Notesu Podróżnika).


Tym razem mój wpis zaczęłam od... poproszenia Edyty o możliwość wykorzystania przeze mnie jej pięknych zdjęć. A potem z czystą przyjemnością zabrałam się za przelewanie mojego marzenia na strony notatnika.


Napis ALBANIA powstał z dwóch kolorów naklejek alfabetu. Żeby literki były sztywniejsze, podkleiłam je grubszym papierem. Dzięki temu mogłam dodać im nieco przestrzenności, bo łatwo dały się podnieść na kosteczkach 3d.


Napisy po angielsku pochodzą z zestawów stempli Super Cool i Yummy Day. One również pod spodem mają kosteczki dystansowe (bo uwielbiam!).


Strona ze zdjęciem miała być idealna, więc trochę czasu zabrało mi przekładanie elementów i dopasowanie ich do mojej wizji perfekcyjnego wpisu. 


Bardzo lubię te doodlane ramki z bloczka z kartami do journalingu, więc i tu nie mogło ich zabraknąć! Ja uwielbiam tworzyć die-cutsy, również te z użyciem stempli. Tu widzicie listki (Oh flowers, znaczniki lokalizacji i przycisk szybkiego przewijania do przodu (Wakacje) - powielony cztery razy stał się małym borderem.


Koniecznie chciałam w tym wpisie użyć jakiś napis o marzeniach i udało się! W zestawie polskich naklejek Dzień za dniem znalazłam napis Spełniaj marzenia


Sama jestem ciekawa, czy kiedyś uda mi się spełnić to marzenie o Albanii... A nawet jeśli nie, to będę już zawsze pamiętała, że chciałam tam pojechać.

Ciekawa jestem Waszych wakacyjnych wpisów do TN. Jak widzicie, nie muszą być inspirowane wspomnieniami, mogą być po prostu tym, o czym marzycie.

Odpoczywajcie dobrze! I zbierajcie wspomnienia!
Uściski!


W sklepie czeka na Was mój stały rabat 10% na hasło MAGDAART10

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.