Powiew Lata w TN || Magda- papierowy.cekin

Witajcie!
Dziś mam dla Was kolejny wpis do mojego TN. Do projektu wykorzystałam najnowszą kolekcję ESSENTIALS - SUMMER. W journalu  zrobiłam dwa wpisy z podsumowaniem maja. Energetyczna kolekcja idealnie wpisała się w wiosenne klimaty maja.


W pierwszym wpisie wykorzystałam papiery  notebook i postawiłam na energetyczną kolorystykę. Do tego dobrałam pasujące elementy, które wycięłam z arkusza grafik z kolekcji. Do opisu zdjęć użyłam naklejek  - napis MAJ zrobiłam z kolorowego alfabetu, a do ozdobienia kolejnego zdjęcia wykorzystałam ten zestaw


No i chyba mój osobisty hit tej kolekcji, czyli stemple, zestaw GRATULACJE już jest moim faworytem, to właśnie z tego zestawu pochodzą te piękne cytaty, które dopełniły mój wpis. 


Drugi wpis jest już o wiele spokojniejszy, z jednym zdjęciem z rodzinnej uroczyści i ważnego dnia dla mojego syna. Tu idealnie pasował mi papier w drobne kwiatki, który również pochodzi z zestawu notebook


Lewą stronę zostawiłam prawie pustą. Ozdobiłam ją jedynie stemplami z zestawu GRATULACJE i SUPER COOL.


Po drugiej stronie zdjęcie ozdobiłam stemplami i naklejkami. Chciałam, aby ta strona była delikatna z minimalną liczbą ozdobników. 


Ah czy te dmuchawce nie są cudne, idealnie mi tu wpasowały, a możecie je znaleźć w zestawie stempli GRATULACJE  - tak jak pisałam wcześniej te stemple to mój faworyt :) 


A wy macie już swoich ulubieńców kolekcji ESSENTIAL SUMMER?

Pozdrawiam,
Magda 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.