Kaskadowy mini-album na wakacyjne wspomnienia | Karolina - k.ART.ki

 Witajcie!

Jeszcze lato, jeszcze wakacje więc ja nadal "produkuję" projekty w tym klimacie i dziś mam dla Was inspirację na wakacyjny mini album kaskadowy z wykorzystaniem kolekcji Here & There.Główny urlop już za mną, ale teraz mamy z mężem jeszcze kilka dni wolnych więc ruszyliśmy nad morze. Pogoda ma sprzyjać i planuję efektywnie wypocząć, a przy okazji pojawi się pewnie sporo nowych zdjęć. Dlatego też przygotowałam już sobie ten albumik, aby później szybko uzupełnić go słonecznymi wspomnieniami :)

Jako podstawę wykorzystałam kraftową bazę kartki w formacie DL i wybrałam z kolekcji papiery i dodatki w różowych i żółtych odcieniach. Okładkę zdobią tagi, a jeden z nich zrobiłam z  połowy karty do journalingu. Ponadto znalazły się tutaj niezastąpione elementy z zestawu die cuts, dotsy i tekturowa naklejka.


W środku po lewej stronie jest miejsce na 2 fotografie, a z prawej kaskadowo ułożone 4 karty, które pomieszczą jeszcze 6 fotek. W większości wykorzystałam tu karty do journalingu.Wszystko ozdobione wyciętymi elementami (gotowymi lub przygotowanymi przeze mnie), tekturkami, okrągłą naklejką i niezastąpionymi transparentnymi naklejkami (gwiazdki i napis).

Już nie mogę się doczekać aż go wypełnię! Wam też polecam przygotować sobie takie maleństwo przed kolejną wyprawą.


Pozdrawiam!
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.