Kartki w trzech kolorach || Magda - papierowy.cekin

Witajcie! 
Dziś mam dla Was trzy kartki w trzech kolorach. Postanowiłam trochę się pobawić i zrobić monochromatyczne kartki w trzech barwach, które znajdziecie w letniej kolekcji HERE & THERE


Wszystkie kartki są utrzymane w tematyce podróżniczej i inspiracją do ich stworzenia były kolorowe naklejki z różnymi napisami.

Pierwsza niebieska kartka powstała na bazie papieru 03. Dobrałam do niego pasujące elementy w podobnej kolorystyce. Napis podróż  podkleiłam papierem w tym samym kolorze.


Jako elementów ozdobnych użyłam grafik z tego zestawu oraz globusa wyciętego z arkusza nr 06. Poraz kolejny użyłam transparentnej naklejki plecaka - to chyba mój ulubiony produkt :)Kolejna kartka jest w kolorze zielonym i tu temat przewodni to kamping. Ja uwielbiam spać pod namiotem, choć w te wakacje nie udało nam się wybrać na kamping...  Może w następnym roku?


W tej kartce oprócz transparentnych naklejek - roweru , namiotu i leśnego drzewka,  użyłam kolorowych dotsów. Oczywiście wybrałam te w kolorze zielonym. Transparentne naklejki nakleiłam na papier i później na piankę 3d, i tak zbudowałam przestrzenną kompozycję. Dodałam tu również grafikę gruszki dla dodania koloru. 


Ostatnia kartka powstała w kolorze różowym, moim ulubionym. Tu jako główny element użyłam grafikę kwiatów z zestawu. Dodałam do niego transparentne naklejki tęczy i pędzli z poprzedniej kolekcji everyday storyCałość wyszła słodko i uroczo. Trzy kartki, trzy kolory i trzy motywy. Papiery z kolekcji Here&There są bardzo uniwersalne i można stworzyć z nich na prawdę wiele prac.


A Wam, która kartka najbardziej przypadła do gustu? Macie swój ulubiony kolor? 

Pozdrawiam Magda 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.