ps I love You | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka. Na dziś przygotowałam miłosny layout ;)
Papier w koperty z kolekcji JOYFUL skojarzył mi się z pisaniem listów i na tym postanowiłam oprzeć swoją pracę. Swój "list" napisałam pięknym stemplem "I love You" z zestawu FALL FLOWERS, odbijając go wielokrotnie wypełniłam tło pod zdjęciem.


W pracy pomieszałam dwie ostatnie kolekcje: jesienną GAIA i zimową JOYFUL. Pod zdjęciem ułożyłam dwa wycięte kwadraty z arkusza BITS & PIECES, a przeszycia wykonałam stemplem z zestawu WINTER MOSAIC.


Do tematu pracy przypasował mi pocztowy stempel STAMPED z letniej kolekcji HELLO WORLD oraz niezawodne naklejki ze słówkami, które pasują mi zawsze i wszędzie.Ostatnio pokazywałam Wam świąteczne i zimowe karty do PL zrobione stemplami DAYS DOCUMENTED. Tym razem chciałam Wam pokazać karty uniwersalne, całoroczne, które zrobiłam mieszając stemple DAYS DOCUMENTED z innymi stemplami STUDIO FORTY.


Przy tworzeniu własnych kart oprócz stempli DAYS DOCUMENTED świetnie sprawdzą się stemple z alfabetem, który wiele rodzajów znajdziecie w ofercie STUDIA FORTY oraz na przykład zestaw PLANNERLOVE z nazwami miesięcy, dni tygodnia i przydatnymi ikonkami.


 


Na koniec jeszcze kilka kart z dodatkiem dużych napisów odbitych szarym tuszem.
To wszystko na dziś, mam nadzieję, że zachęciłam Was do stworzenia własnych kart do albumu, ja już nie mogę się doczekać wypełniania swoich :).W pracach korzystałam z:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.