Coraz bliżej Święta... | Katarzyna Kowalicka

Cześć!


W tym roku zaczęłam dość wcześnie przygotowywać się na okres Świąt Bożego Narodzenia - jak na mnie oczywiście ;)
Kilka kartek przygotowałam już w październiku, grudniownik czeka na początek miesiąca, przepis na pierniki już przygotowany, jeszcze prezenty do ogarnięcia i będzie nieźle.

No ale jak to bywa kartek zabrakło :) A jako, że jeszcze jest czas to kilka jeszcze zdążyłam zrobić - pora roku sprzyja bo wieczory długie więc sama przyjemność tworzyć coś w klimacie świątecznym.
Bardzo lubię kartki w stylu clean and simple a karty z arkusza do wycięcia aż się proszą o wykorzystanie w pracach. Wystarczy użyć stempla z napisem i kartka gotowa.
Z papieru z kolekcji wykonałam również poisencje, które widzicie na zdjęciu - wykorzystam je do innych prac :)


W kolejnej kartce wykorzystałam stemple mozaikowe do zrobienia tła - bardzo mi się ten efekt spodobał :) dodatkowo papier sweterkowy z kolekcji GAIA świetnie uzupełnił całość. 

Czerwień to kolor kojarzący się bezapelacyjnie ze świętami więc nie mogło go zabraknąć na kartkach. Papier w haftowane wzory bardzo mi się podoba i kojarzy z dawnymi tekstyliami jakie miała moja babcia :) ale jak widać świetnie sprawdza się w pracach świątecznych :)
I dobrze komponuje się z kraftowym papierem.

Mam nadzieję, że prace przypadną Wam do gustu a także będą motywacją i inspiracją do zrobienia własnych - moim zdaniem takie kartki mają dużo uroku i wartości własnie przez to, że są niepowtarzalne i ręcznie wykonane.

Bawcie się dobrze przy tworzeniu :)

Ściskam!
Kaha


W swoich pracach wykorzystałam:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.