My love | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Dziś chciałabym Wam pokazać kartki zrobione z myślą o tych, których najbardziej kochamy. Główną rolę w nich gra fantastyczna kolekcja Adore, którą ja od razu pokochałam.


Pierwsza kartka nieprzypadkowo nawiązuje do popularnej gry "kółko i krzyżyk". Tworząc ją myślałam o wspólnych wieczorach spędzanych przez zakochanych. My lubimy wtedy grać w różne gry. Kółka to odbite stemple z zestawu "I love you", które pokolorowałam i wzbogaciłam o napis. Zamiast krzyżyków są serduszka, również z tego zestawu.


Kółek z zestawu "I love you" użyłam też do stworzenia kolejnej kartki. Zrobiłam z nich baloniki, bo przecież miłość pozwala nam unosić się w powietrze. Pisakiem dorysowałam kreski i wiązania. Dla wzbogacenia tła odbiłam też na nim wzór z jednego ze stempli. Nie użyłam do tego jednak tuszu, a farbek. Dzięki temu są one delikatniejsze i lekko rozmyte, a cała kartka zyskuje przestrzeń.

Ostatnia z kartek została stworzona z myślą o najmłodszych obiektach miłości. W kolekcji Adore znalazły się również naklejki idealne do prac dla dzieci. Są tak urokliwe, że właściwie budują całą pracę. Zestawiłam je z shaker boxem wypełnionym gwiazdkami, które jeszcze bardziej podkreśliły piękno tych grafik.

 Mam nadzieję, że Wam również ta kolekcja przypadła do gustu i pokochacie ją tak jak ja.

Pozdrawiam!
Ela

W pracy użyłam:
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/I-love-You-stamp-set85/778

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Oh-my-Baby-sticker-set-/782

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Maly-brzdac-sticker-set-/785

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/MAGIC-FALL-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6/700

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/JUST-CHILLIN-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/7310 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.