Letnie kartki | Ania Komenda

Witajcie. Za oknem ciągle szaro, buro i ponuro a mnie się już marzy lato, słońce, lody i ciepłe morze. Postanowiłam pozaklinać rzeczywistość tworząc kolorowe kartki z różnych produktów od Studio Forty. Sięgnęłam zarówno po karty do PL jak i naklejki i stemple. Tak się prezentują gotowe kartki:


Obie są kolorowe, z lodami i tripikalnymi owocami. Do ich powstania zainspirowały mnie zestawy kart do Project Life, których nie brakuje w Studio Forty. Ponieważ nie tworzę albumów, zawsze szukam kreatywnych rozwiązań, zeby takie karty wykorzystać.


Do stworzenia tej kartki użyłam zestawu kart "Fruits". Pocywinałam soczyte owoce i podkleiłam je kosteczkami 3D dla lepszego efektu.


Kolorowe tło stworzyłam dzięki transparentnym naklejkom "Colors of memories". Kolorowe kleksy nakleiłam na białą bazę, co dało fantastyczny efekt. Owoce ozdobiłam krótkimi motywującymi hasłami z tego samego zestawu naklejek.


Do stworzenia drugiej kartki wykorzystałam smakowite karty "Sweets". Powycinałam z nich lody i ułożyłam z nich podobną kompozycję jak w przypadku owocowej kartki.


Tło wystemplowałam przy pomocy kolorowych tuszy i zestawu letnich stempli, których niestety nie ma już w sklepie. Napis na kartce stworzyłam z zestawu stempli "Happy memories"

Mam nadzieję, że moje kartki rozweselą Was w te ponure dni. Dziękuję za odwiedziny i widzimy się jeszcze raz w marcu.

Ania

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.