Kids Rule | Karola Witczak

Witajcie! Dziś przynoszę ze sobą nowy layout z dość starymi zdjęciami mojej córki, które idealnie pasowały do pracy z wykorzystaniem nowości Studio Forty. Dwie nowe linie Don't grow up oraz Hello Cute wspaniale nadają się do tworzenia prac o tematyce dziecięcej.


Wiele razy już pisałam o tym, że kiedy pojawiają się nowe karty w ofercie, ja mam na nie zgoła inny pomysł na wykorzystanie, aniżeli ten pierwszy przychodzący na myśl. Polecam każdemu, kto nie tworzy albumów typu pocket scrapbooking. Zdarza mi się wykorzystywać karty jako elementy w kartkach czy albumach, również w scrapach - w całości. Jednak bardzo lubię powycinać z nich napisy czy świetne grafiki i zastosować w pracach tak jak die-cutsy. Są bardzo użyteczne do podkreślenia fragmentu pracy, są ozdobą samą w sobie a dodatkowo można z ich pomocą tworzyć drobne warstwy. Tak właśnie zrobiłam podczas tworzenia dzisiejszego layoutu.


W pracy wykorzystałam karty z zestawu Don't grow up, naklejki Hello Cute a także świetne transparentne naklejki z kolekcji Don't grow up. Wśród ostatnich, najświeższych nowości Studio Forty znajdziecie również badziki - urocze dodatki, pasujące do każdej pracy. Te z zestawu Hello Cute idealnie pasowały do mojej pracy.
Styl i produkty Studio Forty zdecydowanie wpisują się w najnowsze trendy, czasem wydaje mi się (możliwe, że Wam też?), że do mojego kwiecistego, romantycznego stylu nie bardzo pasują. Ale to mylne wrażenie i gorąco zachęcam Was do pracy z najnowszymi produktami, gdyż ich uniwersalność pozwala włączać je do prac w każdym stylu, kolorystyce i temacie. Spróbujcie sami!


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.