Major heart eyes | Anna Komenda

Witajcie. Tutaj Ania z moim ostatnim postem dla Studio Forty. Dziękuję Monie za zaproszenie i zaufanie. Praca z tymi produktami to wielka przyjemność. Niestety życie ma swoje plany i potrzebuję więcej czasy na prywatne sprawy.
Na zakończenie mam dla Was mixed mediowy layout z moimi małymi czarownicami wrac z wideo tutorialem.


W tym layoucie połączyłam kontrasty - biały karton i czarny papier wyglądający jak tablica "Ampersands" od Les Ateliers de Karine.


Zdjęcia podkleiłam ścinkami papierów z kolekcji "Moon child" - fioletowym "Arrows / Dreamcatchers" i niebieskim "Feathers / Blues". Biały karton urozmaiciłam nieco dodając odrobinę farbek akwarelowych oraz stemplowanie.


Przy pomocy różnych tuszy, jak na przykład różnych zestawów od Hero Arts dostępnych w sklepie, nastemplowałam napisy z zestawu stempli "Happy memories".


Kompozycję wykończyłam różnymi naklejkami transparentnymi z zestawów "Be a dreamer" i "Hello today". Dodałam również etykiety z zestawu do samodzielnego wycinania "Blank labels" i kilka die cuts z zestawu "Love me do". 

Proces powstawania wraz z polską narracją możecie obejrzeć tutaj:


Dziękuję Wam bardzo za komentarze, które zostawialiście pod moimi postami tutaj i na FB. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz zainpiruję Was swoimi projektami.

Ania

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.