Trouble maker | Anna Komenda

Witajcie. Z tej strony Ania z moim najnowsym "dziełem". Dzisiaj mam dla Was antidotum na szarówkę i długie zimowe wieczory - nowoczesny, kontrastowy skrap z dodatkiem koloru fuksjowego.
  

Od dawna kusił mnie zestaw stempli "Patterns 4", bo bardzo lubię takie odręczne rysunki. Zastanawiałam się jak go wykorzystać i kilka dni temu przyszło olśnienie. Powstał pomysł na taki layout, z malowanymi akwarelą kołami i nałożonym na nie wzorem stempli.


Wyjęłam więc kartkę akwarelowego papieu, farby i zaczęłam tworzenie. Moje bałaganiarskie kółka pokryte wzorami urozmaiciłam napisami wystemplowanymi przy pomocy stempli z alfabetem "Alphabet brush big letters". W sklepie możecie kupić też małe litery i co najważniejsze - alfabety mają polskie czcionki! Dodatkowo teraz stemple mają promocyjną cenę więc biegnijcie szybko zaopatrzyć się, bo część wzorów już nigdy nie powróci.


Ostatnim krokiem ozdabiania (pomijając chlapanie) było dodanie mniejszych napisów z transparentnych naklejek. Tutaj do akcji wkroczyły zestawy: "Hello today", "Jest super" i "Love this life". 


Mam też dla Was wideo z procesu tworzenia z polską narracją. Nie możecie przegapić mojego słowiczego głosu ;)


To już wszystko na dziś. Następnym razem zobaczymy się już w 2018 więc chcę Wam życzyć cudownych, rodzinnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Ania

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.