Bileciki do prezentów na szybko | Ania Komenda

Witajcie. Dzisiaj wpadam do Was z kilkoma prostymi i szybkimi pomysłami na bileciki do prezentów. Nie wiem jak u Was, ale u mnie zawsze powstają na ostatnią chwilę. Zawsze o nich zapominam w ferworze klejenia kartek a w dniu pakowania prezentów doczepiam puste tagi. Szewc bez butów chodzi.... W tym roku postanowiłam działać z wyprzedzeniem. I tu muszę Wam się przyznać - jestem leniem. Nie lubię wkładać dużo pracy w rzeczy, które zaraz wylądują w koszu, jak bywa w przypadku tagów prezentowych. Dlatego też opracowałam kilka prostych wzorów, które mam nadzieję, zainspirują i Was.


W sklepie Studio Forty możecie kupić gotowe tagi Manila i kraftowe w kilku różnych rozmiarach. Wystarczy je ozdobić, przewlec sznurek i project gotowy.Moja pierwsza propozycja to biały tag (te wycięłam wykrojnikiem w białego papieru) z prezentami. Ponieważ projekt ma być szybki i prosty do odtworzenia nawet dla kogoś nieskrapującego, pomalowałam moje prezenty kredkami. Same prezenty znajdziecie w zestawie stempli "Christmas gifts". Stamtąd też pochodzi napis JOY.Druga wersja powstała na małych tagach manilla. Przy pomocy zielonego tuszu z zestawu Hero Arts odbiłam choinkę i pokolorowałam ją kredkami. Dołożyłam napis i kilka cekinów.Do wykonania trzeciej wersji tagów użyłam małych tagów kraft. W ruch ponownie poszły prezenty, które świetnie wyglądają na takim naturalnym papierze. Również i te prezenty pokolorowałam kredkami. Dodatkowo, przy pomocy białej kredki stworzyłam śnieżynki. Napis pochodzi z tego samego zestawu co prezenty.

To wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że czujecie się zainspirowani i ruszycie zaraz do biurek robić swoje własne zawieszki na prezenty.

Do zobaczenia za dwa tygodnie.
Ania

1 komentarz:

  1. Świetne! Myślę, że takich ładnych nikt nie wyrzuci. Super wyglądać będą na choince :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.