Kaktusowy Pamiętnik

Witajcie! Macie czasem to uczucie, kiedy widzicie całkiem nowy produkt i dokładnie wiecie co z jego pomocą powstanie? Fajne to uczucie, prawda? To tak, jakby ktoś coś stworzył i wyprodukował na nasze życzenie! :) Kiedy zobaczyłam, że Mona zaprojektowała kaktusowe stemple - pomyślałam: będzie album! 

Szczęściara ze mnie, bo mam całe mnóstwo zdjęć kaktusów, które uwielbiam. W tym roku, przy okazji warsztatów w Hiszpanii, trochę pozwiedzałam i odpoczęłam w uroczym Calafell, które niesamowicie zaskoczyło mnie... ogromem kaktusów wszędzie! Olbrzymie kaktusy na każdej niemal posesji jak nasze rodzime jabłonki :) Przeróżne gatunki, kształty, rozmiary... musiałam choć część z nich uwiecznić na zdjęciach. I już wiadomo o czym jest mój dzisiejszy album... :) To taki mój Kaktusowy Pamiętnik :) Kaktusy - uwielbiam to! I uwielbiam nowe, wakacyjne naklejki z zestawów Lato, Lato i Nasze wakacje - jak zwykle fantastyczna kreska i odpowiednie słowa - nie tylko na lato! Fakt, że wszystkie napisy w naszych stemplach i naklejkach są tworzone odręcznie, sprawia, że każdy może się z z nimi utożsamić, wyglądają po prostu tak, jakbyśmy sami podpisywali swoje zdjęcia i wspomnienia. Natomiast naklejki z zestawu Words, words (lub siostrzanego zestawu z polskimi napisami: Słowa, słowa) są tak uniwersalne, że pasują doskonale na każdą okazję, do każdego zdjęcia.


Z pomocą zestawu stempli Good company, stworzyłam na każdej z kart drobne dekoracyjne dodatki - przecież to bardzo proste: nastemplować, wyciąć, nakleić :) I kaktusy pasują tu idealnie...

Poza stemplami i naklejkami, sięgnęłam też po zielone karty z zestawów: Succulents i Fruits - posłużyły mi jako przekładki pomiędzy kartami ze zdjęciami i wprowadziły sporo świeżości.
Mam nadzieję, że udało mi się zachęcić Was do tworzenia albumów z niezupełnie oczywistymi okolicznościami... przyrody i nie tylko ;-) Każda nasza fascynacja, każdy zachwyt zasługuje na zachowanie wspomnień w najbliższej naszym sercom formie - czyli scrapowo :))) 
Koniecznie zaglądajcie do nas regularnie po ogrom inspiracji od naszego teamu! 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.