Planer podróżny | Anna Komenda

Witajcie. Tu Ania z moją lipcową inspiracją. Dzisiaj chcę Wam pokazać mój osobisty planer podróżny. W sierpniu wybieramy się całą rodzinką na południe Francji. W trakcie naszych podróży lubimy zwiedzać mowe miejsca, historyczne miasteczka, stare zamki i muzea i napawać się cudami natury. Nasze dwa tygodnie wakacji wyciskamy jak cytrynę wiedząc, że szybko nie pojawimy się w tym samym miejscu. Nie korzystamy z biur podróży a całą podróż planujemy sami. 
Zazwyczaj używam do tego przypadkowych kartek, które później spinam w chaotyczny stos i upycham do walizki. W tym roku postanowiłam, że stać mnie na więcej ;) Przygotowałam więc sobie szybki i prosty planer podróżny. 


Chciałam żeby z łatwością mieścił się w torebce. Idealny do tego jest popularny teraz notes podróżnika czyli travel journal. Można kupić gotowe puste bazy, które później upycha się do specjalnego etui. W sklepie możecie znaleźć gotowe notesy tego typu.


Ponieważ u mnie potrzeba posiadania notesu bybła nagła i paląca, postanowiłam samodzielnie go wykonać. Gotową bazę ozdobiłam naklejkami i stemplami, dopasowując strony do moich potrzeb przy pomocy samoprzylepnych alfabetów.
Taki gotowy notes zapełnię teraz notatkami z informacjami przydatnymi w podróży, planem naszego wyjazdy, szacunkowymi kosztami i pomysłami.


A żeby nie było tak nudno i biało, to każda rozkładówka ma jakiś ozdobny element :) Nagrałam dla Was wideo z procesu powstawania, tym razem po polsku :) Niech więc Was nie zwiedzie angielski tytuł na okładce.Wykorzystałam:

Dziękuję Wam za odwiedziny i do zobaczenia w sierpinu.

Ania

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.