Słodkie kartki | Karola Witczak

Witajcie! Zanim pokażę Wam kolejne relacje z warsztatów, podczas ktorych wykorzystujemy produkty Studio Forty, pomyślałam, że postaram, się zainspirować Was "na słodko". Zatem dziś przynoszę ze sobą 3 kartki, których wspólnym mianownikiem są słodkości. Do stworzenia moich kartek wykorzystałam zestawy stempli: Celebrate oraz Love Love  - uwielbiam je bez żadnych wątpliwości! Postanowiłam stworzyć stemplowane, warstwowe kompozycje i do tego celu wykorzystałam papier do malowania akwarelą, rzeczone akwarele oraz tusz permanentny. Nastemplowane motywy wycięłam i podkleiłam kostkami 3D. Muszę przyznać, że to na serio niezła frajda - układanie tych maleńkich babeczek w stosik czy kolorowanie tortu :) Najfajniejsze jest to, że możemy stworzyć kartkę ze słodkościami w ulubionych kolorach! 

W przypadku tej kartki, pokusiłam się o stworzenie "własnego" papieru na tło, w tym celu nastemplowałam małe serduszka z zestawu Love Love na całym tle, a następnie niektóre z nich pokolorowałam. 


W powyższej i kolejnych kartkach pobawiłam się w przeróżne kombinacje pojedynczych stempli, aby na każdej kartce patera ze słodkościami wyglądała inaczej...
Kartki z motywami z obu zestawów Celebrate i Love Love fantastycznie sprawdzą się w kartkach na każdą okazję - urodziny, imieniny, rocznice a nawet ślub. Gorąco zachęcam Was do takiej zabawy! 

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę bardzo kreatywnej reszty tygodnia! 
~~ Karola ~~


2 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.