Luty w moim bujo | AgnieszkaD

Witajcie! Chcę Was dzisiaj zaprosić do zajrzenia w moje lutowe strony w bullet journalu. Bardzo go polubiłam i nie wiem jak kiedyś mogłam bez niego żyć ;)


Dla każdego miesiąca przypisuję jeden kolor przewodni, w lutym jest nim kolor różowy.
Stroną, która rozpoczyna każdy miesiąc jest kalendarz. Zaznaczam w nim jedynie najważniejsze sprawy i terminy o których muszę pamiętać. Mam tu też troszkę miejsca na rzeczy, które jeszcze nie są rozplanowane czasowo, ale o których chcę pamiętać oraz na małe notatki. Do zaznaczania ważnych terminów wybrałam  kropki, hexagony oraz krzyżyki.
Po stronie z kalendarzem mam rozrysowane tygodniówki, w tym miesiącu są one w układzie pionowym. Będę tu rozpisywać plany na każdy dzień, nie tworzę dniówek, taki układ mi wystarcza. Naklejki z ze skrótami nazw dni spisały się tu idealnie. Tu, podobnie jak w kalendarzu, jest też miejsce na zapisywanie ważnych dla mnie informacji.


W moim bujo rozpisuję również plany i terminy blogowe. Mam na nie przeznaczoną specjalną stronę, stworzoną za pomocą stempli - ramek oraz naklejek z serii labels & dots.Mój bujo tworzę tak, że od początku notesu rozpisuję po kolei miesiące i tygodnie, a od końca prowadzę różne kolekcje i listy nie związane z konkretnymi miesiącami, jak na przykład uroczystości rodzinne. Tu główną rolę grają stemple z nazwami miesięcy i... nowe kwiaty, które już niedługo pojawią się w sklepie!
A na koniec, dla wytrwałych, mam miłą informację! Od dzisiaj w sklepiku czekają na Was użyte wyżej nowe kity - plan your month - w sam raz do bullet journala czy planera, ale też świetne do innych projektów, sprawdźcie koniecznie! 
 
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Plan-your-month-kit-zestaw-kreatywny-PlannerProjectLife-/230

W projekcie użyłam: Plan your month kit, "Alphabet clear" - stamp set, "Life is Sweet" - stamp set,
"12 miesięcy" - stamp set

6 komentarzy:

 1. Fantastyczny! Taki dopieszczony! Extra!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny jest. Podejrzewam, ze w następnym roku przeżucę sie na bujo! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Bujo jest o tyle fajny, że można zacząć w każdym momencie, nie trzeba czekać na nowy rok czy miesiąc. Ja już wiem, że nie zmieszczę się w tym notesie do końca roku, więc będę mieć dwa :)

   Usuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.