Wiosenny exploding box album | Karola

Witajcie, kreatywne dusze! Jestem ciekawa czy Wam, tak jak mnie, tak bardzo ostatnio brakuje słońca? Jestem pewna, że tak! To taki czas w roku, kiedy pragnie się koloru, energii i pozytywnych wibracji, zupełnie na przekór aurze za oknem. 

Najlepszym lekarstwem na zimowe smutki jest odrobina kreatywności, koloru i tego drobnego ale najważniejszego detalu (bo zgodzicie się, że diabeł tkwi w szczegółach, prawda?), dającego doskonały kontrast a przede wszystkim podkreślającego charakter pracy.

Takim właśnie niezbędnym detalem dającym ogromną różnicę w pracy są naklejki i stemple Studio Forty. Dzięki niewielkim rozmiarom wzorów mamy szansę ozdobić nimi nawet nieduży obszar w pracy, możemy dodać je wszędzie tam, gdzie warto podkreślić charakter pracy, czyli np. w sąsiedztwie zdjęć. Album w kształcie popularnego exploding boxa pełen jest zdjęć mojej dorastającej córki, zatem kolory jakie tu występują są prawdziwie dziewczęce. A jako, że córa to charakterna osobowość, nie mogło zabraknąć kontrastujących, czarnych akcentów - stemplowań czarnym tuszem oraz czarnych naklejek Studio Forty. Wykorzystałam ile się dało, a mianowicie stemple z zestawów: Life is sweet, Simply words, Adventure oraz naklejki: Everyday words i Word bulbs.

Mam nadzieję, że udało mi się Was zainspirować do wykorzystania stempli i naklejek Studia, aby dodać tego szczególnego smaczku kolorowym, pastelowym projektom. 

~~ Karola ~~


2 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.