Traveler's Notebook - podręczny notes kreatywny

Witajcie.

Dzis na blogu pierwszy z kilku postów przygotowanych o Notesie Podróżnika. Ponieważ ta forma dopiero raczkuje w naszym scrapowym świecie, chcemy przybliżyć Wam jej zalety i zachęcić do spróbowania tej formy uwieczniania wspomnień.
Notes Podróżnika to niewielki poręczny notes, ma wymiary 11x21cm,w środku w zależności od rodzaju znajdziecie 10 lub 12 kartek. W sklepie znajdziecie w tym momencie 3 rodzaje - z 12 białych kartek o gramaturze 120g, drugi ma 10 kartek w kolorze manila o gramaturze 160g, a trzeci - nowośc - ma też 10 kartek w kolorze manila, 160 g, ale papier jest przeznaczony do pracy z mediami - jest minimalnie fakturowany i lepiej współpracuje z akwarelami. Wszystkie notesy mają okładke w kolorze kraft i są zszyte dwoma zszywkami. Każdy z nich jest ręcznie robiony, z największą dokładnością.
Notesy Podróżnika sprawdzą się najlepiej wśró osób, które chcą szybko oscrapować swoje zdjęcia, przygotować bazę pod zdjęcia i pamiątki z podróży lub jako miejsce do planowania - jako uzupełnienia planera albo po prostu jako bazę do bujo.Dziś pokażemy Wam Notesy Podróżnika jako szybkie albumy, świetne do oscrapowania zdjęć.

Tutaj kilka zdjęć Travelersa w wykonaniu Marinette z Francji:


A oto jak zachowuję się Travelers MixMedia po kontakcie z wodą i akwarelami:


Notesy Podóznika w 3 rodzajach znajdziecie w dziale  NOTESY , a dodatkowo mamy również tagi mixMedia, wykonane z tego samego papieru, zestaw zawiera 8 szt w 2 rozmiarach.

Jesteśmy ciekawi , czy taka forama prowadzenia albumu jest dla Was interesująca, czy lubiecie "szybkie scrapowanie", czy jesteście raczej zwolenniczkami dłuższych, dopracowanych projektów.
Czekamy na Wasze komentarze.

Miłego weekendu!

1 komentarz:

  1. Ciekawa forma! Ja w ogole mam problem z albumami ... nie mogę do nich przysiąść ;) moze taki notes "na szybko" to cos dla mnie... Notes Marinette bardzo mi sie podoba!

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.