Bullet Journal | Agnieszka

Witajcie, dziś mam coś zupełnie nowego! Miałam zamiar od tego roku prowadzić planner, tak bardziej na bieżąco i na poważnie, już nawet wymarzony planner miałam w koszyku, ale... Zupełnie niespodziewanie Mikołaj obdarował mnie notesem, postawiłam więc na bullet journal. Zobaczymy co z tego wyjdzie, póki co robię małe rozeznanie i rozpisałam sobie styczeń :) Mam zamiar nie przesadzać z ozdobnikami, raczej stawiam na funkcjonalność i wygodę. Miejsca mi tu starczy pewnie na kilka pierwszych miesięcy, to akurat tyle, aby przetestować układy i wybrać to co najpotrzebniejsze. A jeśli chodzi o graficzną stronę mojego bujo, to idealnie się sprawdzają stemple i naklejki Studia Forty.Na miesiąc styczeń wybrałam kolor niebieski, będzie on mi towarzyszył na wszystkich stronach, zarówno na rozkładzie miesiąca, jak i na rozpisanych tygodniówkach.

Póki co nie planuję tu robić własnych rysunków, dzięki stemplom Studia Forty mogę w prosty i szybki sposób ozdobić wolne przestrzenie i dodać mojemu notesowi smaczku.
W moim bujo użyłam stempli:
"Alphabet clear" - stamp set #8, "Exploring" - stamp set #5, "Flowers" - stamp set #13, "Simply words" - stamp set #10, "Winter patterns" - stamp set #19
oraz naklejek:
Heart - stickers , Stars - stickers Just Say it! - transparent stickersLabels 3set - sticker set, 

 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.