Kwiatowy duet | Anna Komenda


Witajcie. 
Dzisiaj chcę Wam pokazać prezentowy zestaw, w postaci kartki i zakładki do książki, stworzony z użyciem zestawu stempli "Flowers"
Lubię mieszać stemple z różnymi technikami malowania. Tym razem wykorzystałam farby akwarelowe.


Kartka jest bardzo prosta - kawałek papieru typu kraft i bukiet z kwiatów. Najpierw odbiłam stemple wodoodpornym tuszem na papierze akwarelowym a następnie każdy jeden pomalowałam farbami. Powyschnięciu mojej gromadki czekało mnie sporo precyzyjnego wyciania. Ale powiem Wam, że czuję się wtedy zrelaksowana. Odpalam odcinek ulubionego serialu i powoli sobie wycinam.


Kwiaty podkleiłam kosteczkami 3D, dzięki czemu moja kompozycja nabrała tektury i wrażenia trójwymiarowości.Zakładkę wykonałam przy pomocy trochę innej techniki. Stemple odbiłam na papierze akwarelowym przy pomocy tuszu do embossingu i pokryłam białym pudrem. Kiedy całośc już wystygła, wzięłam się za malowanie farbami. Nie musiałam zbyt pilnie się strać bo zgrzany puder skutecznie zatrzymywał migrację rozwodnionej farby.


Efekt, który uzyskałam był już na tyle ozdobny, że sama zakładka nie potrzebowałla już zbyt wielu ozdób.


I to by było tyle na dzisiaj.
Materiałoznawstwo skromne bo tylko jeden zestaw stempli - "Flowers", ale możecie się przekonać jak bardzo jest uniwersalny i w jak wielu projektach możecie go wykorztać. A to jest dla mnie zawsze wyznacznikiem "kupić czy nie kupić". W tym wypadku - stanowczo kupić :)

2 komentarze:

  1. Przepiękna kartka i jeszcze bardziej nieziemska zakładka. Dziękuję Aniu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczne stemple,projekty i kolory - cudo!

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.