Be a little wild!

Hej kochani :) 
Tu z przed weekendem przynoszę Wam kolejną stempelkową inspirację. Oczywiście jak na mnie przystało - mediową. Znów sięgnęłam po mój art journal, a wszystko zaczęło się od stempelka z napisem "Be a little wild" z zestawu "Dream don't work". Idealnego do grafiki, która od dłuższego już czasu czekała na wykorzystanie w kolażu!


Zaczęłąm od stworzenia tła - trochę farb. trochę kolorów, trochę szaleństwa, ale na tyle stonowanego, żeby grafika wyróżniała się na jego tle. Później przyszedł czas na przyklejenie wyciętego obrazka, kilku naklejek (z zestawu "Splashes") zabezpieczenie (w tym celu używam najczęściej przezroczystego gesso) i dodanie cieniowania. 

 
No i ostatni już krok to oczywiście stemplowanie. Moje prace są zwykle mediowe, lekko chropowate, zawierają dużo przetarć i niedoskonałości. Stemple najczęściej odbijam czarnym wodoodpornym tuszem i wręcz staram się, aby nie były to doskonałe odbitki jak z drukarki. Wprost przeciwnie - lubię raczej efekt "starego stempla" ;)
 

Wykorzystałam tu 3 zestawy stempli - "Dreams don't work", "Alphabet clear" (mega fajnie się sprawdził, a mnie zachwycił pomysł dodatkowego "tła" dla niektórych literek) i "Patterns 2" (moje ulubione "plamy"). I tyle - praca gotowa. Kolejny wpis w art journalu, który kiedyś będzie wspaniałą pamiątką różnych mediowych eksperymentów :)
 


Miłego weekendu i dużo pozytywnej babskiej energii Wam życzę :)
Anai

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.