Kwiatowe notesy | Ania Komenda


Witajcie. Dzisiaj moja kolej na porcję inspiracji z użyciem stempelków Studio Forty. Poprzednim razem pokazywałam Was kwiatowe kartki, do których stworzenia wykorzystałam zestaw stempli "Flowers". Ponieważ zostało mi kiloka wyciętych kwiatów, postanowiłam stworzyć z nich notes do kompletu. A, że zazwyczaj tworzę seriami :) zrobiłam też i drugi notes.


Pierwszy z nich to kompozycja z kwiatów pomalowanych farbami akwarelowymi ze wspomnianego przeze mnie wcześniej zestawu. Drugi notes jest nieco inny. Pobawiłam się tu zestawem stempli "Life is sweet" i wystemplowałam wianek z kwiatów i gałązek. Najpierw narysowałam sobie delikatnie koło ołówkiem, w takim rozmiarze, jakiego planowałam użyć na notesie. Następnie nastemplowałam gałęzie używając zielonego tuszu. Malutkie kwiatuszki nastemplowałam na innej kartce papieru i pomalowałam specjalnymi flamastrami. Następnie każdy z nich wycięłam i dodałam do wianuszka.


W środku nastemplowałam napis "Life is sweet" więc notes może służyć również jako przepiśnik dla zapalonego cukiernika :)


Takie notesy mogą być idealnym upoiminkiem od Mikołaja :) bo przecież grudzień już tuż tuż.

Wykorzystałam:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.