Stemplowe czwartki i mała forma czyli ATC | Kaha

 Hej, z tej strony Kaha!


Dziś mam dla Was inspirację, którą chyba stworzyłam po raz pierwszy :) Nie, że pierwszy raz robiłam ATC, ale szczerze przyznaję zdarzyło mi się to chyba 3 razy dotychczas. Związane to głównie było ze zlotami scrapowymi bo tam ta forma przeżywa właśnie swój rozkwit.

A ja postanowiłam zrobić krótką serię wakacyjną z użyciem głównie stempli bo chyba ten rodzaj ATC polubiłam najbardziej czyli tło i elementy powstały z odbitek stempli zarówno czarnym tuszem jak i kolorowymi tuszami.
Kompozycja jaką stworzyłam jest nieskomplikowana ale poprzez właśnie niewielką ilość koloru i prawie same odbitki stempli daje ciekawy efekt.Papier z którego wykonywałam odbitki nie pokrywałam dokładnie tuszem by uzyskać efekt "niedokładnego" pokrycia elementów kolorem i bardzo mi się to spodobało :) W odbitce kapelusza dorysowałam elementy czarnym cienkopisem - pionowe kreski - i dzięki temu nabrał on lekkiej "faktury". 
Odbite elementy wycinałam i tworzyłam sobie chipboardy, które podklejone lekkim dystansem nadały przestrzenności. Choć zwykło się uważać, że ATC to forma raczej z tych płaskich, u mnie jednak lekki dystans zawsze się pojawia ;) no nie umiem chyba tak typowo płasko tworzyć :D Na koniec na bazie pojawiły się odbitki stempli z przeszyciami i lekki chlapanie kolorami, których użyłam do wykonania odbitek - dało to spójną całość. I jako dodatek aparaty wycięte z arkuszy z elementami do wycinania - bo jak wiecie uwielbiam wycinać ;)


A jak Wam się taka forma podoba? Lubicie takie małe projekty? I czy kiedykolwiek tworzyliście ATC?
Podzielcie się swoim doświadczeniem w tym temacie bo może jeśli nigdy nie pokusiliście się o taki projekt to uda mi się Was to tego zachęcić ;)


Życzę Wam dobrego dnia a tym co wypoczywają na wakacjach super pogody i odpoczynku!


Ściskam!
Kaha


A jeśli czujecie potrzebę zakupu przydasiów do Waszych prac scrapowych to niezmiennie działa mój kod KAHA10 który da Wam 10% zniżki na cały koszyk ;)
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.