Stemplowe czwartki i wpis do travel journala | Kaha

Hej, z tej strony Kaha!

Mamy już lipiec, trochę oddechu można złapać i nieco więcej czasu wolnego poświęcić na przyjemności. Ja konsekwentnie zapełniam swój travel journal i dziś chciałabym pokazać Wam kolejny wpis :)

Mam bardzo mocne postanowienie by cały journal poświęcić wspomnieniom z krakowskich zlotów scrapowych Art&Craft bo to taka moja tradycja od kilku lat, że na nich bywam. A dla osoby scrapującej taki zlot to mega dużo fajnych wspomnień i zarazem materiał na mnóstwo wpisów :D Travelers z kolekcji Summertime dla mnie jest od początku idealną formą ze względu na strony z papieru scrapowego, które stanowią urozmaicenie, ułatwiają dobieranie papierów i dodatków i zdecydowanie pozwalają na delektowanie się tworzeniem wpisów :D 
A w dzisiejszej moje inspiracji elementem głównym są stemple - z kolekcji Let's Relax i z wcześniejszych kolekcji. Bardzo lubię wykorzystywać odbitki motywów kwiatowych wykonane czarnym tuszem - dodają kontrastu kolorom papierów i zdjęć i są elementem przyciągającym uwagę. Natomiast słowa czy zdanie stworzone z odbitek stempli świetnie opisują wydarzenie czy sytuację. Czasami wystarczy jedno słowo by zatrzymać nasze myśli na chwilę.


W Waszych projektach goszczą odbitki stempli? Lubicie ich używać? 
Mam nadzieję, że trochę Was przekonałam zarówno do notesu ze stronami z papieru scrapowego jak i do stempli :) 

Ściskam!
Kaha


A jeśli czujecie potrzebę zakupu przydasiów do Waszych prac scrapowych to niezmiennie działa mój kod KAHA10 który da Wam 10% zniżki na cały koszyk ;)
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.