Zakładki do książki || Magda -papierowy.cekin

 Cześć!

Jak Wasze postanowienia noworoczne? Ja w tym roku chce zdecydowanie więcej czytać. No i oczywiście okazało się że nie mam żadnej porządnej zakładki więc postanowiłam zrobić kilka. Do wykonania zakładek fajnie nadają się resztki papierów, które zostały nam  z poprzednich projektów.Ja do swoich zakładek wykorzystałam ścinki z papierów z kolekcji Together. A dzięki stemplom każdej nadałam nieco inny charakter.

Uwielbiam motyw roślinny więc nie mogło go zabraknąć na moich zakładkach. Do pierwszej użyłam zestawu stempli Happy plants. Dodatkowo odbiłam napis my story. Kolejną zakładkę wykonałam z papieru think happy, który jest w piękne roślinne motywy. Odbiłam na nim stempel z zestawu homemade i dokleiłam kilka naklejek z together fall.


Wystarczy kilka dodatków i zakładka gotowa ! Ostatnią wykonałam bardziej w zimowych klimatach. Użyłam tu zestawu december days oraz gwiazdek i serca  z zestawu chilly days


Mam nadzieję , że dzięki zakładkom uda mi się czytać więcej. Zakładki wykonuje się bardzo szybko i jest to naprawdę fantastyczny pomysł na wykorzystanie resztek papierów.  A Wy robicie zakładki do książek? A może macie jakieś inny pomysł na wykorzystanie resztek ? 


Pozdrawiam Magda 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.