Pierwsza zimowa kartka || Magda - papierowy.cekin

 Cześć! 

Nie mogłam się już doczekać świątecznych klimatów i postanowiłam przygotować już nieco zimową kartkę. Ale spokojnie dla równowagi zrobiłam również jesienną kartkę . Kolekcja Together łączy ze sobą jesienne i zimowe klimaty. 


W ostatnim czasie bardzo polubiłam się z minimalistycznymi klimatami i takie są również te dwie kartki.


Jesienna kartka powstała na bazie papieru warm &cozy. Główny element ozdobny to słoik odbity ze stempli z zestawu homemade , jest to bardzo fajny i prosty sposób na własne grafiki wystarczy wyciąć i gotowe. Użyłam jeszcze kliku ozdobnych diecuts z zestawu oraz kilku transparentnych naklejek. Ja swoje naklejki naklejam na papier ozdobny i wycinam wtedy mogę podkleić go np na dystans aby ładniej się prezentował. 

I o to jest pierwsza zimowa kartka w sezonie. Do jej zrobienia użyłam tego samego papieru co do kartki jesiennej tylko drugiej strony all is bright


 Do ozdobienia  kartki użyłam stempli z zestawu chilly daysdecember days oraz holiday cheer. dzieki którym zrobiłam własne diecutsy. Stemple dają na prawdę wiele możliwości. A cudne domki i gwiazdka jest z zestawu zimowych grafik . 

Kto jak ja już nie może doczekać się świąt ? Wiem , wiem jeszcze mamy październik ale co ja poradzę, że uwielbiam te wszystkie świąteczne dodatki :)


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.