jesienny wpis do TN || Magda -papierowy.cekin

Witajcie

Jak Wam mijają pierwsze jesienne miesiące ? Mam nadzieję, że ciepło i korzystacie ze słonecznych dni. Przygotowałam dla Was dwa wpisy do mojego travel notesu, które wykonałam z kolekcji Together.
Oba wpisy są w minimalistycznym stylu ale z mocno jesiennymi akcentami. W pierwszym wpisie ozdobiłam zdjęcia z naszej ostatniej wyprawy do lasu.

 Użyłam  papiery think happy oraz kart do journalingu. Nie była bym sobą gdybym nie dodała transparentnych  naklejek oraz ozdobnych grafik.

Na sąsiedniej stronie zrobiłam kieszonkę na zdjęcie, wykonałam ją z papieru memory liane . Ozdobiłam ją kilkoma grafik z zestawu oraz odbitymi stemplami z zestawu homemade.W drugim wpisie ozdobiłam  swoje zdjęcie w klimacie vintige. Miałam ostatnio okazje brać udział w kobiecej sesji zdjęciowej, z której właśnie pochodzi zdjęcie. 


Na stronie ze zdjęciem użyłam tylko karty do journalingu oraz kilku kolorowych naklejek
Na sąsiedniej stronie główny element grają odbitki ze stempli słój oraz napisy pochodzą z zestawu homemadeDodałam również kilka tekturowych naklejek i całość pochlapałam czarną farbą. Bardzo podoba mi się efekt końcowy Bardzo się cieszę, że mój notatnik zapełnia się kolejnymi ładnymi wpisami. Polecam Wam rozpocząć zabawę z Travel journalem . 

Pozdrawiam Magda 

 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.