Fun in the sun | AgnieszkaD

Witajcie! Na dzisiejszą inspirację przygotowałam dwa letnie layouty. Kolekcja Good Vibes najbardziej kojarzy mi się właśnie z latem i wakacyjnymi wyjazdami. Zarówno kolory papierów, jak i wzory stempli idealne są do oprawiania wakacyjnych wspomnień.

Pierwszy, chłopięcy layout powstał na bazie błękitnego arkusza Ahoy Mate. Wykorzystałam tu sporą ilość stempli, część z nich ułożyłam jeden obok drugiego po lewej stronie layoutu. Bardzo podoba mi się ten układ, różne czcionki stempli bardzo fajnie razem współgrają. Do samolocików czarnym cienkopisem dorysowałam ich tory lotów, co dodało pracy nieco dynamiki.


Podstawą drugiego layoutu jest fantastyczny, szary arkusz On the go. Bardzo mi się ten arkusz podoba i z pewnością pojawi się jeszcze w moich pracach. Aby go ożywić ułożyłam na nim kawałki innych papierów, użyłam odrobiny gesso i oczywiście stempli i naklejek z kolekcji Good Vibes.

Użyte materiały:

Papier GOOD VIBES - Ahoy Mate /Tic Tac Toe   Papier GOOD VIBES - Sunny days/On the go  GOOD VIBES -paper pad- bloczek papierów 15x15cm 
"Relax " - alphabet stamp 70   "Sending Smiles" -  stamp set #71   "Travel" - small stamp set   
"go see do" - transparent stickers    Travel labels- transparent stickers   go see do  - badges   
Leisure time- transparent stickers   Words,Words - stickers set   Arrows - stickers  
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.