Paradise found | Karola

Witajcie! 
Dziś w ramach inspiracji przynoszę ze sobą nowy layout - nowy, nie tylko dlatego, że całkiem niedawno stworzony. Nowy, również za sprawą całkiem nowego produktu Studio Forty - kolekcji papierów! Kolekcja Good Vibes już jest dostępna w sprzedaży i jestem pewna, że wkrótce przekonacie się ile niesie ze sobą pozytywnych wibracji. Wzory z pewnością zadowolą wszystkich, którzy niespecjalnie lubią romantyczne czy kwieciste wzornictwo, a stawiają raczej na nowoczesne, graficzne motywy. Znajdziecie tu również napisy - oczywiście odręcznie tworzone, tak jak stemple Studio Forty! 

I taki właśnie wzór papieru - Best Day Ever - wybrałam jako tło mojego layoutu, z tego samego papieru wycięłam kilka chmurek z napisami i nakleiłam je na wierzch kompozycji, aby dodać pracy dynamiki. Połączyłam tutaj kilka papierów z kolekcji tworząc poprzedzierane warstwy. Jest niesamowicie kolorowo, ale jednak pozostajemy w pastelowych tonacjach, jest bałaganiarsko, bo taki charakter pracy wybrałam do letnich, pełnych pięknej pogody i pięknych miejsc - zdjęć. Kolekcja Good Vibes świetnie nadaje się do upamiętniania właśnie takich gorących, letnich podróży. 
W mojej pracy wykorzystałam poza papierami również badziki z tej samej kolekcji a także stemple z małego, ale bardzo przydatnego zestawu Travel. Nastemplowałam sobie trochę motywów z tego zestawu i dość niestarannie pokolorowałam odbitki akwarelą. Następnie wycięłam je i zastosowałam jako kolejne dodatki do naklejenia tu i ówdzie. Bardzo polecam tę metodę. 
Korzystając z zestawu stempli Sunshine nastemplowałam tytuł mojego layoutu - nazwę miejscowości ze zdjęć, mieszając małe i wielkie litery - wydaje mi się, że taki zabieg sprawia, że napis staje się niebanalny. Wykorzystałam tutaj także naklejki z zestawów Go See Do i Sun & Fun, bardzo lubię naklejać transparentne naklejki bezpośrednio na zdjęcia.
Mam nadzieję, że udało mi się zainspirować Was do pracy z najnowszą kolekcją Good Vibes! 
Pozdrawiam serdecznie i dużo kreatywnego czasu Wam życzę! 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.