Pora Relaksu | Karola Witczak

Witajcie w Nowym Roku! 
Bardzo mi miło wrócić po dłuższej przerwie do pracy z produktami Studio Forty i jeszcze milej mi będzie, jeśli uda mi się Was do takiej pracy zainspirować również w 2018.

Dziś mam dla Was layout, który powstał na bazie kolekcji Moonchild.
Prezentuje jedno z moich ulubionych zdjęć z ostatniego urlopu w Bieszczadach. To miejsce, towarzystwo, emocje związane z byciem maleńkim człowieczkiem w obliczu ogromu cudownej przyrody, cisza, niesamowity spokój, czas niezakłócany niczym, czas na rozmyślania i refleksje ale również czas na cieszenie się tym co tu i teraz. To były wspaniałe momenty, a jako, że mam ogrom zdjęć z tego wypadu - chcę je również scrapowo uwiecznić.


Kolekcja Moonchild pasuje tu idealnie, ponieważ wolność, nieco dzika i nie do końca okiełznana natura, chęć i odwaga bycia czasem na przekór wszystkim i wszystkiemu a także i przede wszystkim - bycie zwyczajnie sobą - to coś, co jest mi bardzo bliskie. 
Papiery z tej kolekcji były bazą layoutu ale dodałam też tutaj karty z kolekcji, kolorowe papierowe naklejki Moonchild 01 i Moonchild 03, naklejki transparentne Borders i Be a Dreamer a także stemple z zestawu Spirit of Nature, a konkretnie piórka, które stemplowałam i embossowałam, aby ostatecznie użyć ich jako wycięte z kalki dodatki.
Dziękuję Wam za dzisiejsze odwiedziny na naszym blogu i życzę wspaniałej, kreatynej reszty weekendu! 
~~~~ Karola ~~~~ 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.